شرکت حمل و نقل بین المللی زریـــن ترابـــــر

 

باربری بین المللی زرین ترابر نامدارترین شرکت حمل و نقل کالاست. و با تکیه بر سال‌ها تجربه کاری پروژه های مختلف را به اتمام رسانده است. این شرکت میتواند کالای شما را به راحت‌ترین، آسان‌ترین و مهم‌تر ازهمه ارزانترین شیوه به مقصد برساند.

بدیهی است این امر با دور زدن تحریم‌ها و به وسیله نمایندگی‌های معتبر در سراسر جهان روی می‌دهد. 

همه ما آگاهیم که در زمینه تجارت، مهاجرت، ارسال هدیه و یا ارسال بار به هرنقطه از جهان پراهمیت‌ترین چالش برای همه افراد، نرخ حمل کالا به مقصد موردنظر می‌باشد. زیرا این هزینه تاثیر مستقیم و بسزایی بر روی نرخ کالا یا به طور کلی هزینه تمام شده دارد.

 

 

 

شرکت حمل ریلی

 

هلدینگ تخصصی حمل و نقل بین المللی زرین ترابر به طور گسترده در ایران و دیگر نقاط جهان فعال می‌باشد. خدمات این باربری بین المللی شامل صادرات، واردات و ترانزیت انواع کالا است .

ما با دایر نمودن شعب و نمایندگی‌های مختلف در سراسر جهان، سرعت  و دقت کار را بهبود بخشیده‌ایم. و در قالب تیمی متشکل از فعالین برتر حوزه حمل و نقل بین المللی و با ارائه سرویس‌های مرتب ریلی، کامیونی، دریایی و هوایی توانسته ایم اعتماد مشتریان و تجار عزیز را جلب نمایم.

شرکت زرین ترابر آسیا خوشنامی خود را مدیون زحمات بسیار و شبانه‌روزی کارمندان و تجربه مدیران این هلدینگ و همچنین اعتماد شما عزیزان می‌داند. به پاسداشت این اعتماد همواره کوشش نموده‌ایم با ارائه خدمات متفاوت در زمینه باربری بین المللی، خدمات ارزشمندی در این زمینه به انجام برسانیم.

سیاست ما مبتنی بر افزایش خدمات و مراقبت از امورات داخلی و خارجی در حمل محموله‌ها (به هر صورت) است. ما با فراهم ساختن امکانات عالی رو به سوی تحقق طرح‌های مناسب با هدف تسریع و صرفه جویی در زمینه باربری بین المللی هستیم.  همینطور با فراهم ساختن زیرساخت و امکانات پیشرفته می‌کوشیم علاوه بر خدمت به ایران عزیز، نامی ماندگار از خود بر جای گذاریم. 

باربری بین المللی

شماره ثبت 45063

شناسه ملی 10380612049

دفتر مرکزی :مشهد،خیابان امام خمینی، برج مرمر، ط10، پ13  

تهران،جردن،کوچه گلخانه،پ5،ط1،واحد13

 

حــرفه ای کار کنید، با حــرفه‌‌ای ها پیشــتاز باشید

مشــــاوره آنــلاین خدمتی متفاوت از هلدینگ حمل و نقل بین المللی زرین ترابر

زرین ترابر و عضویت‌ها

زرین ترابر آسیا در عضویت با انجمن شرکتهای حمل و نقل بین المللی, عضویت در اتاق بازرگانی، اتاق صنایع و معادن ایران، عضویت در کنوانسیون تیر، نماینده رسمی راه‌آهن‌های کشورهای C.I.S  در ایران و…

سریعتر گام بردارید…

دیگر خدمات هلدینگ زرین ترابر

هلدینگ بزرگ زرین ترابر برای سهولت کار مشتریان خود تمام خدمات وابسته به باربری بین المللی را به صورت تخصصی ارائه میدهد. این خدمات در داخل و خارج مرزهای ایران عزیز و بصورت مستقیم انجام میشود. 

حمل بار به ترکیه
تهیه و تامین کالا

تهیه و تامین انواع کالای معدنی و مواد اولیه کارخانجات به صورت دسته اول

انبارداری گسترده

انبارهای ویژه  انواع کالا برای کالاهای صادراتی و ترانزیت و دارای 5 الی 40 روز ارائه خدمات رایگان.

تخلیه و بارگیری

تخلیه و بارگیری کالاها در کلیه مرزها و گمرکات کشور به صورت اتوماتیک و تخصصی

امورات گمرکی

زرین ترابر به وسیله کارت بازرگانی خود کلیه امورات گمرکی و ترخیص کالای شما را عهده ار میشود.

پکیج و بسته بندی

ارائه خدمات پکیجینگ انواع محموله ( اثاثیه منزل، نمونه تجاری، وسایل شخصی، مواد اولیه و….) به وسیله پلاستیک حبابدار، صندوق‌های چوبی، کیسه‌های جامبوبگ، پالت و…

صدور اسناد و بیمه

صدور و دریافت انواع گواهی بهداشت، قرنطینه، راهنامه و…و همینطور بیمه در صورت دلخواه بازرگانان محترم.