فریت بار به کانادا | فریت بار به انگلیس | فریت بار به آلمان

فریت بار به کانادا

موقعیت جغرافیایی کشور کانادا: فریت بار به کانادا
کانادا کشوری است زیبا و سردسیر که در آمریکا شمالی واقع شده و از دو طرف به اقیانوس های اطلس و آرام و از سمت شمال به اقیانوس منجمد شمالی و از سمت جنوب به آمریکا متصل است پایتخت کشور کانادا شهر اتاوا در استان آنتاریو است و واحد پولی این کشور دلار کانادا است. از شهرهای گردشگرپذیر این کشور می توان به مونترال، کبک، تورنتو،ونکوور و… اشاره کرد.

شرکت حمل بار به کانادا
شرکت حمل بار به کانادا

کانادا کشوری بسیار پیشرفته و دارای امکانات طبیعی بسیار است و بدلیل فاصله کمی که با کشور آمریکا و بالا بودن میزان معاملات این دو کشور افراد بسیاری تمایل به مهاجرت به این کشور دارند. طوری که بسیاری از جمعیت این کشور را مهاجران بخصوص ایرانیان تشکیل داده است.
کشور کانادا دارای موقعیت جغرافیایی عالی و امکاناتی رفاهی برای مهاجرین علی الخصوص قشر تحصیل کرده است. همچنین دانشگاه های رده بالا،فرصت های تجارت ، موقعیت های شغلی و بسیاری امکانات دیگر تبدیل به قطب مهاجر پذیر شده است.
حال مسئله مهمی که در این بین، ذهن مهاجران و تجار عزیز را به خود مشغول می‌کند یافتن شرکت حمل و نقل مناسب جهت فریت لوازم شخصی و یا کالاهای تجاریشان است. شرکت زرین ترابر آماده ارائه بهترین خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب جهت فریت بار به کانادا و شهرهای مختلف آن از جمله ونکوور، تورنتو، مونترال، کلگری، آدمونتون و… می باشد.
شرکت حمل و نقل بین المللی زرین ترابر توصیه هایی جهت فریت بار، کارگو لوازم و کالاهای تجاری به شما عزیزان که قصد مهاجرت به این کشور زیبا را دارید ارائه کرده است. شما را به خواندن آنها دعوت می‌کنیم.

فریت بار مسافر

فریت بار مسافر که همان اضافه بار هوایی مسافر است و به صورت غیرهمراه از طریق بارنامه و با هزینه بسیار کمتر از زمانی که همراه مسافر باشد ارسال می‌شود.
اگر قصد مهاجرت و یا سفر به کشورهای دیگر را دارید زرین ترابر فریت بار یا ارسال بار شما را بر عهده می‌گیرد. تا دغدغه ای برای یک سفر خوش نداشته باشید. شرکت زرین ترابر از بسته بندی لوازم شما گرفته تا حمل بار و کلیه مراحل گمرکی و ترخیص و تحویل کالا و لوازم شما را به نحو احسن و با مناسب‌ترین هزینه انجام می دهد.
شما زمان سفر تعداد و وزن محدودی بار را می‌توانید همراه خود داشته باشید. که این امر یکی از دغدغه های مسافران زمان خروج از کشور است که در صورت بار اضافه همراه هزینه بسیار زیادی را به مسافر تحمیل می‌کند. جهت جلوگیری از این امر می‌توانید چمدان های خود را از درب منزل به شرکت زرین ترابر سپرده و در مقصد با هزینه بسیار مناسب تحویل بگیرید.

فریت لوازم منزل و مبلمان به کانادا

جابجایی و انتقال اسباب و لوازم منزل از طریق هوایی توسط فرودگاه‌های مهرآباد و امام خمینی به کلیه فرودگاه‌های جهان، از طریق دریایی توسط کشتی‌های بندرعباس به کلیه بنادر در سطح جهان، و در نهایت از طریق زمینی توسط کامیون ها و ترانزیت های چادردار و مسقف به تمام کشورهای آسیا ، اروپا ، امریکا ، آفریقا و استرالیا.
انجام کلیه مراحل بسته بندی ،بارگیری، بارنامه، حمل، تشریفات گمرکی و دریافت کلیه مجوزهای لازم ،ترخیص و تخلیه کالا با بالاترین کیفیت و توسط پرسنل کارآزموده شرکت حمل و نقل زرین ترابر انجام می شود.

خدمات حمل هوایی به کانادا:

حمل اضافه بار به کانادا
حمل اضافه بار به کانادا

خدمات ما در زمینه حمل هوایی به کانادا از بسته بندی و تنظیم بارنامه تا ترخیص و تحویل به گیرنده را شامل می شود که این خدمات را در مورد انواع بارها انجام می دهد:

 1. بارهای استاندارد: یعنی بدون هیچ محدودیت و خطری هستند مانند لوازم منزل بجز اقلام شکستنی، مبلمان ،تلویزیون و کامپیوتر، وسایل شخصی بجز لوازم آرایشی، محصولات چوبی و پلاستیکی و سایر وسایلی که منع قانونی و خطر نداششته باشند.
 2. بارهای فسادشدنی: بارهایی هستند که جهت حمل و نگهداری آنها در طول مسیر نیازمند رایط آب و هوایی خاص مانند سرمایش یا گرمایش ویژه هستند مانند انواع داروها و محصولات پزشکی، مواد غذایی و …
 3. حمل حیوانات: حمل حیوانات اهلی پس از یررسی از لحاظ بهداشتی و عدم آلودگی توسط این شرکت امکان پذیر است.
 4. حمل و جابجایی جسد: جابجایی جسد با داشتن جواز دفن و حمل از طرف بهشت زهرا توسط این شرکت امکانپذیر است.
 5. بارهای قابل اشتعال و مواد منفجره: این نوع بارها باید با شرایط خاص و با بسته بندی‌های استندارد حمل شود که برای این کار نیازمند افراد با تجربه و آموزش دیده است.

مدارک لازم جهت ارسال بارهای مسافر به کانادا

 • آدرس فرستنده و گیرنده همراه با کدپستی
 • شماره تماس فرستنده و گیرنده همراه با کد
 • کپی کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • لیست تهیه شده از اقلام ارسالی
 • حضور فرستنده در زمان ارسال و طی کردن مراحل گمرکی الزامی بوده و انجام این مراحل باید دو سه روز پیش از خروج فرستنده انجام شود
  در صورت داشتن مدارک لازم از قبیل بلیط و پاسپورت می‌توانید بار خود را به کشور کانادا ارسال نمایید و در غیر اینصورت پس از هماهنگی‌های لازم می توانید بارهای خود را ارسال نمایید.

مدارک لازم جهت ارسال اقلام تجاری به کانادا

 • کپی شناسنامه و کارت ملی بهمراه کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • آدرس مبدا و مقصد با کد پستی
 • شماره تلفن فرستنده و گیرنده همراه با کد
 • پکینگ لیست
  جهت ارسال اقلام تجاری به کانادا باید بلیط و کارت بازرگانی رافرستنده بهمراه داشته باشد و حضور وی الزامی است در غیر اینصورت باید با استفاده از کارت بازرگانی نمایندگان ما اقدام به ارسال بار خود نمایید.

مراحل فریت بار به کانادا | انگلیس | آلمان

مراحل تحویل بار جهت فریت هوایی به کانادا:

1- بازدید رایگان و بسته بندی استاندارد و با کیفیت جهت جلوگیری از هرگونه آسیب و خسارت
2- تهیه پکینگ لیست
3- بارگیری و انتقال بار به فرودگاه
4- طی کردن تشریفات گمرکی جهت خروج بار از کشور
5- صدور بارنامه
6- انتقال به کشور مقصد
7- تحویل و ترخیص
مراحل فریت بارهوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام می شود و هزینه این مراحل توسط کارشناسان پس از رویت، طبق وزن و حجم و میزان بار محاسبه و اعلام میگردد.

مراحل تحویل بار جهت فریت دریایی به کانادا:

1- بازدید رایگان و انجام امور بسته بندی با کیفیت جهت جلوگیری از وارد شدن هرگونه خسارت
2- تهیه پکینگ لیست
3- بازرسی کالا و پلمپ کانتینر
4- ارسال به گمرک و انجام تشریفات گمرکی
5- سمپاشی در صورت نیاز
6- تحویل کالا به کشتی
7- صدور بارنامه و بیمه نامه
8- ارسال بار به کشور مقصد
9- پیگیری و تحویل و ترخیص کالا
مراحل فریت بار دریایی از طریق کلیه بنادر جنوب کشور مخصوصا بندر بوشهر و بندر عباس صورت می پذیرد.

هزینه فریت بار دریایی به کانادا:

هزینه ارسال بار در تمام اوزان برای هرکدام از شهرهای کشور کانادا و اینکه کدام ایرلاین بار شما را ارسال می کند متفاوت است در زمان برآورد هزینه فریت دریایی به کانادا عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که در زیر به آنها اشاره می شود.

فریت بار دریایی به کانادا
فریت بار دریایی به کانادا

نوع بار: لوازم منزل، مبلمان، کالاهای تجاری،بارهای فله، کالاهای فاسد شدنی، کالاهای خطرناک و …
حجم و میزان بار: کانتینری، پالتی، دارای بسته بندی، بدون بسته بندی، گروپاژ
محل ارسال و محل دریافت کالا و بار
جهت دریافت نرخ دقیق فریت بار خود می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایید. پرسنل متخصص ما ضمن مشاوره کامل شما در تمام زمینه ها تمام تلاش خود را در ارسال هرچه بهتر بارهایتان به تمام مسیرهای دریایی آمریکا، کانادا، اروپا، استرالیا و آسیا دارند.
اطلاعات مورد نیاز در فریت دریایی:
نام دقیق، آدرس و اطلاعات کامل محل بارگیری وبندرگاه مقصد در کشور کانادا
نوع حمل بار که بصورت فول بار است یا بصورت خرده بار
حجم بار که شامل تعداد و ابعاد کانتینر حمل بار می باشد.
تعداد پالت ها یا کارتن هایی که در هر کانتینر بارگیری می شود و همچنین وزن هر پالت یا کارتن کانتینرهایی که در فریت دریایی استفاده می شود دارای حجم های 40 و 20 فوت می باشد که کانتینر 40 فوتی حدود 60 متر مکعب و کانتینر 20 فوتی حدود 30مترمکعب است و به لحاظ وزنی ظرفیت کانتینرهای معمولی 20 تن است.
بارنامه و کد تعرفه

کالاهای ممنوعه در فریت بار به کانادا:

هنگام تحویل بار در قسمت پذیرش تعدادی از کالاها ممنوع می باشدکه شامل اشیاء قیمتی و عتیقه،تاریخی و اشیاء میراث فرهنگی، اسلحه و مهمات و تجهیزات نظامی،مواد مخدر ، ارز رایج کشور،وسایلی خطرساز و اشتعالزا مثل لوازم آرایش و عطر وادکلن و…

کالاهای مجاز در فریت بار به کانادا:

کلیه لوازم منزل و مبلمان و فرش ماشینی و وسایل و لوازم شخصی
فریت اشیاء قدیمی و عتیقه شخصی و فرش دستبافت با صدور مجوز میراث فرهنگی بلامانع است.

هزینه فریت بار هوایی به کانادا:

فریت بار یکی از راه های مقرون بصرفه در ارسال بار به کشور کانادا است و میزان این هزینه یک سوم مبلغ اضافه بار و نصف مبلغ ارسال پستی می‌باشد که این مبلغ به راحتی قابلیت استعلام دارد.

هزینه فریت بار بر اساس شهر و کشور مقصد متفاوت است و هر ایر لاینی نرخ حمل مخصوص به خود را دارد اما ملاک اصلی بر اساس وزن بار می باشد.

اگر پیش از هرگونه اقدام جهت فریت بار استعلامات لازم را انجاتم ندهید بعضا هزینه های بسیار بیشتری را نسبت به زمانی که اضافه بار داشته باشید باید متحمل شوید پس پیش از ارسال بار خود بصورت دقیق میزان هزینه فریت را تنها با یک تماس تلفنی با کارشناسان مربوطه استعلام بگیرید تا جلو هرگونه ضرر وزیان احتمالی را بگیرید.

بیشتر خطوط هوایی مجوز حمل بار حدود 25 تا 30 کیلوگرم را به مسافر می دهند اما اگر میزان بار شما از این مقدار بیشتر باید باید متحمل جریمه شوید که این جریمه بین 10-20 دلار بسته به کشور مقصد و خط هوایی تا 100 دلار بابت هر بسته متغیر است.

محاسبه هزینه فریت بار به کانادا نیازمند اطلاعاتی در مورد بار ارسالی شما دارد از قبیل نوع بار ، مقدار و میزان بار، وزن بار، ابعاد بار و … و همچنین نوع ایرلاینی که بار شما با آن ارسال می شود در برآورد هزینه تاثیر دارد

توجه داشته باشید که در زمان استعلام هزینه فریت بار کمترین قیمت به معنای خدمات دهی مناسب و مطلوب شما نیست چیزی که در یک حمل و نقل مناسب مهم است بسته بندی مناسب و ایمن و سالم رسیدن بار به مقصد است.

در فریت بار هوایی نکاتی که باید مورد توجه قرار بگیرد وزن حجمی و وزن حقیقی است.

همان وزن بار در روی باسکول است :gross weight وزن حقیقی

:وزن بار است که بر اساس ابعاد بار و طی محاسبات بدست می آید.volume weight وزن حجمی

در زمان محاسبه هزینه فریت بار به نکات زیر توجه داشته باشید:

1- به ازاء هر یک مترمربع حجم 167 کیلوگرم  وزن حجمی درنظر گرفته می شود.

2- بعد از محاسبه وزن حقیقی و وزن حجمی، فرودگاه  امام خمینی هر کدام که بیشتر باشد را دربرآورد هزینه در نظر میگیرد.

3- هر چه میزان وزن نهایی (که ممکن است وزن حجمی و یا وزن حقیقی در نظر گرفته شود) بیشتر باشد کرایه حمل کمتری به آن بار تعلق میگیرد.

نحوه محاسبه وزن بار:

وسایلی مانند فرش ،کتاب و… که دارای وزن نرمال هستند ،در نحوه محاسبه وزن بار ،وزن عادی خودشان ملاک خواهد بود
ولی وسایلی مانند مبل، میز، تختخواب و.. که دارای ابعاد بیشتری نسبت به وزن همان کالا را هستند، وزن حجمی شان از طریق فرمول زیر محاسبه می گردد:
(طول × عرض ×ارتفاع (به سانتی متر) × تعداد بسته ها) تقسیم بر عدد 6000
عدد به دست آمده اگر از وزن نرمال بار بیشتر باشد به عنوان وزن حجمی ،در بارنامه درج خواهد شد.

نحوه محاسبه نرخ بار:
 • نرخ بار شامل بارنامه + ۹٪ ارزش افزوده + قبض انبار+ تشریفات گمرکی می باشد-
 • نرخ بار به دلار آمریکا محاسبه و با نرخ دلار دولتی محاسبه می گردد.
  تغییر می کند -1000kg ,500kg , 300kg , 100kg ,45kg نرخ حمل هوایی وابسته به وزن بار در وزنهای
  هرچه وزن بار ارسالی از اعداد مشخص شده بیشتر شود نرخ بار به ازای هر کیلو دارای تخفیف خواهد بود .
  برای محاسبه نرخ بار ارسالی، کم هزینه ترین و سریعترین پرواز مد نظر قرار داده می شود.
حال این سوال مطرح می شود که چرا شرکت زرین ترابر؟

شرکت زرین ترابر دارای دفاتر متعدد در تهران و شهرستان ها بوده و نمایندگی تمام ایرلاین های معتبر را دارست و کلیه خدمات فریت را صفر تا صد انجام می دهد.
خدماتی که شرکت زرین ترابر قادر به ارائه آن می‌باشد شامل:
بسته بندی و ارسال ایمن کالاهای تجاری و انواع لوازم منزل بسته بندی به گونه ای است که امکان هرگونه ضربه و صدمه را به صفر کاهش می‌دهد و توسط مواد سبک و پلاستیک های ضربه گیر محافظت می شود.

” حمل و نقل بین المللی
انواع مرسولات پستی و بسته ها
حمل و نقل بصورت جاده ای، دریایی و هوایی “

       09153085510     

در هنگام فریت بار حضور مسافر یا یکی از اقوام درجه اول همراه با مدارک شناسایی عکس دار و بلیط و مدارک خروج از کشور الزامی است
همکاری با این شرکت شامل مزایای زیر است که به اختصار توضیح داده می شود:
بسته بندی استاندارد و ایمن مرسولات
مهمترین مسئله در فریت و جابجایی هر نوع بار و کالا بسته بندی استاندارد و مناسب آن است که جلو هر گونه آسیب دیدگی را در هنگام جابجایی گرفته و مضاف بران امکان پذیرش نشدن بسته در گمرک بدلیل عدم استاندارد لازم از بین میرود ما در این زمینه با استفاده از پرسنل متخصص بصورت صد درصد رضایت شما را جلب می کنیم.

پکینگ لیست یا لیست بسته ارسالی در فریت بار به کانادا

تمام اقلام ارسالی پس از بسته بندی به دقت شماره گذاری شده و به زبان فارسی و انگلیسی فهرست می شود تاهم در گمرک ایران وهم کشور کانادا قابلیت پیگیری داشته باشد.
کیفیت ارسال
شرکت زرین ترابر با استفاده از شرکت های بیمه طرف قرارداد و با استفاده از کارشناسان مجرب در زمینه بیمه مرسولات شما ، ایمنی و ضمانت سلامت کالا یا لوازم ارسالی شمابه کانادا را تایید کرده و باز هم در صدد جلب آرامش خاطر شما مشتریان گرامی هستیم
هزینه منصفانه
برگی دیگر در زمینه رضایت خاطر شما هزینه منصفانه حمل و ارسال کالا و مرسولات شمابه کاناداست و زرین ترابر در این زمینه بهترین است.
پیگیری آنلاین
بعد از طی کردن مراحل بالا به مرحله رسیدن مرسوله به مقصدکانادا می رسیم که به راحتی و از طریق آنلاین قابلیت پیگیری دارد شما در 24 ساعت شبانه روز بصورت آنلاین می توانید بار خود را چک نمایید.

تحویل و ترخیص:

در مرحله آخر ترخیص است .پس از رسیدن بار به کشور کانادا گیرنده می تواند با در دست داشتن مدرک شناسایی جهت ترخیص بار خود اقدام نماید.
شرکت زرین ترابر می تواند در زمینه ترخیص بار شما و تحویل درب منزل در کشور کانادا نیز همراه شما باشد

زمان تحویل بار:

تحویل بار به صورت معمول بین ساعت 8صبح تا 2 بعد از ظهر همه رووزه بجز پنجشنبه ها و جمع ها می باشد.
مدت زمان رسیدن باراز ایران به کانادا به عوامل مختلف بستگی دارد به طور مثال مسافت مبدا تا مقصدو نوع ایرلاین از دو تا شش روز قابل تغییر بوده ولی به طور میانگین حدود چهار روز پس از ارسال به مقصد می رسد.

ماموریت ما

حصول اطمینان خاطر مشتریان عزیز و اعتمادشما بزرگترین هدف و ماموریت مجموعه فریت بار از فرودگاه امام خمینی(ره) است و تلاش می‌کنیم در این مسیر با مدنظر قرار دادن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان بهترین باشیم.