حمل ریلی بین المللی

برای استعلام قیمت حمل ریلی با کارشناسان ما تماس بگیرید

09151060970

خوش آمدید

حمل بار با قطار

شرکت حمل ریلی 

سال‌ها دانش و تجربه را در هم آمیختیم تا بهترین خدمات حمل ریلی را در اختیارتان قرار دهیم. تامین کننده انواع واگن در هر زمان. ارائه دهنده بهترین قیمت قطار باری.

خدمات قطار باری 

حمل ریلی بین المللی بصورت صفر تا صد

 

استعلام قیمت حمل بین المللی:  09151060970

حمل بار با قطار 

اکسپیدتور ریلی

شرکت حمل ریلی فعال در کلیه خطوط ریلی بین المللی ایران و دیگر کشورهای آسیای میانه، CIS، کشورهای حوزه قفقاز و اروپاست. این شرکت پروژه حمل بار با قطار را بصورت روزانه به انجام میرساند.
شرکت حمل و نقل بین المللی  به وسیله انواع واگن‌های در اختیار، خدمات متنوع حمل بار با قطار را بصورت صادرات ،واردات و ترانزیت به تجار گرامی ارائه می‌دهد. انواع واگن‌های در اختیار این شرکت مسقف، مخزن‌دار، لبه بلند، لبه کوتاه، فله بر، حمل خودرو با قطار و حمل حیوانات و… می‌باشد.

 با استفاده از امتیازات و قراردادهای مختلف تامین واگن، مشکل نابرابر عرضه و تقاضا واگن را برای تجار گرامی از بین برده ایم.

هزینه حمل بار ریلی چگونه محاسبه می‌شود

پارامترهای مختلفی در تعیین شیوه حمل یک محموله و یا حتی انتخاب نوع وسیله در هر یک از رویه‌های حمل اثر گذارند. از جمله آن ماهیت محموله، قوانین و مقررات در کشور مبدا، کشور مقصد و کشورهای در مسیر، مدت زمان حمل، نرخ حمل بار، میزان محموله و… .

هریک از این پارامترها به طور جداگانه در حمل ریلی امری حیاتی و تعیین کننده دارد. سود بازرگانان و تجار متاثر از همین عوامل است. ما به پشتیوانه تجربه و دانش خود; کار حمل ریلی را برای مشتریانمان آسان و پرسود کرده‌ایم. و تواستیم برندی معتبر در این راستا ایجاد کنیم.
حمل بار با قطار به علت نبودن راه ارتباطی دریایی با کشورهای حوزهCIS بسیار مناسب است. تعرفه حمل بار ریلی بسیار پایین می‌باشد. همینطور وجود مزیت هایی زیاد قطار باری، ظرفیت عالی را برای حمل انواع بار پروژه ای و فله بوجود آورده است. ایران در مسیر ریلی خود دارای انواع واگن‌های باری با ظرفیت های مختلف است. واگن های باری به علت گنجایش بالا بارگیری نسبت به تریلی و مصرف سوخت پایین بسیار بسیار ارزانتر میباشد. 

 پروژه های بلند مدت و کوتاه مدت ریلی را به صورت منظم در مبادی ریلی کشور به انجام می‌رساند. در این راستا خدمات مختلفی را به بازرگانان محترم ارائه می‌نماید .

دیگر خدمات

مرزهای ریلی سرخس و اینچه برون، لطف آباد ارتباط ایران با ترکمنستان و کشورهای CIS، روسیه، افغانستان و چین

مرز رازی ارتباط ایران با ترکیه و کشورهای اروپایی

مرز آستارا ارتباط ایران با روسیه، آذربایجان، گرجستان و قزاقستان

حجم و ابعاد بارگیری انواع واگن باری 
ابعاد-واگن-2-محور
ابعاد-واگن-4-محور
ابعاد-واگن-50-تن -ترک-
کالاهای مناسب و نامناسب جهت حمل ریلی

مناسب

کالای فله

کالای فله عموما در ابعاد وسیع حمل می‌شود. حمل در مسیرهای زمینی به علت ظرفیت کم کامیون‌ها مرغون به صرفه نیست. از طرفی نبود واگن و انتظار برای رزرو واگن برای بازرگان امری سخت و و پرزیان تلقی میشود. زرین ترابر برای حل این مشکل قراردادهای مختلف ریلی را انعقاد کرده و توان تامین واگن در هر زمان را برای تجار با پایین ‌ترین تعرفه حمل ریلی فراهم ساخته است.

کالای مایع و یا سوختی

هزینه حمل بار با قطار برای کالای مایع و سوختی به علت وجود واگن‌های مخزن‌دار بسیار کم میباشد.

خودرو

واگن‌های ویژه حمل خودرو با قطار موجود است برای گرفتن هزینه حمل کالا با قطار در مسیر واردات و صادرات این کالا با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

کانتینر

واگن‌های کفی مناسب برای حمل کانتینر برای بارهای ترانزیتی و بارگیری بر روی کشتی آماده ارائه خدمات به مشتریان در داخل و خارج از کشور می‌باشند.

دام

واگن‌های حمل دام به صورت واردات و صادرات در مسیرهای ریلی کشورهای CIS، چین، ترکیه و اروپا

مصالح ساختمانی و صنعتی

مناسبترین هزینه حمل بار با قطار برای اینگونه کالاهاست. وجود انواع واگن کار را براب بازرگانان بسیار راحت کرده است.

نامناسب

کالای فاسد شدنی

متاسفانه امکانات ما برای ورود واگن‌های یخچالدار مهیا نشده است بنابراین برای حمل اینگونه محمولات شرکت زرین ترابر حمل به وسیله کامیونهای یخچالی را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کند.

خرده بار

باربری بین المللی قطار به علت گستره کار خود فعلا نمیتواند این سرویس را ارائه دهد. سرویس‌های هوایی و زمینی این شرکت پاسخگویی نیاز شما عزیزان می‌باشد.

خودرو

متاسفانه حمل خودرو به صورت تک انجام نمی‌شود.

نمونه تجاری

زرین ترابر نمونه های تجاری وارداتی و صادراتی را با سرویس‌های هوایی تحت پوشش قرار می‌دهد.

سرویس توشه

حمل و نقل ریلی داخلی سرویس توشه را به مردم عزیز ارائه مینماید. اما متاسفانه این سرویس به صورت بین المللی قابل ارائه نیست.

کالای ممنوعه

با توجه به کد تعرفه کالا ممکن است، محموله دارای قوانینی خاصی در حمل ریلی باشد. لطفا این مورد را متخصصین ما در میان بگذارید.