باربری بین المللی زرین ترابر

باربری بین المللی زرین ترابر به شماره ثبت 45063 و شناسه ملی 10380612049 فعال در کلیه جاده‌ها و مسیرهای ترانزیتی کشور است.  این باربری بین المللی عضویت ‌های مختلف مانند کنوانسیون تیر، اتاق بازرگانی، اتاق صنایع و معادن ایران و… را دارد. و به این واسطه میتواند سرعت، و اختیارات بیشتری را جهت حمل و نقل بین المللی کالا بدست آورد.

ما دارای نمایندگی در تمام گمرکات و مبادی کشور و همچنین نمایندگی در دیگر کشورهای جهان می‌باشیم.  ما روزانه حجم بالایی از کالا از طریق این نمایندگی‌ها ارسال می‌کنیم. همچنین توانستیم طیف بزرگی از خدمات حمل و نقل بین المللی کالا و خدمات لجستیکی را به صورت منظم ارائه دهیم. و بر آن شدیم تا خدمات حمل را بصورت صفر تا صد و یک پارچه به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

این باربری بین المللی در قالب تیمی متشکل از فعالین برتر حوزه حمل و نقل بین المللی و با ارائه سرویس‌های مرتب ریلی، کامیونی، دریایی و هوایی توانسته است اعتماد مشتریان داخلی و خارجی عزیز را جلب نماید.

باربری بین المللی زرین ترابر با سال‌ها تجربه و خوش نامی در بازار جهانی، بار انواع محموله را با کمترین قیمت به مقصد می‌رساند. این شرکت با بکارگیری روش های مناسب حمل خدمات خود به مشتریان عزیز ارائه می‌هد.

شرکت حمل و نقل بین المللی زرین ترابر با بروز و مجهز کردن ناوگانش، خود را در صدر لیست بهترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی قرارداده است. کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی وقت مشتریان از اهمیت بالایی برخوردارست. به همین دلیل زرین ترابر با 30 سال تجربه در امر باربری بین المللی خدمات یک پارچه و لجستیکی را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شرکت حمل و نقل زرین ترابر حمل انواع محمولات را به صورت صادرات، واردات و ترانزیت بر عهده می‌گیرد. این شرکت دارای نمایندگی‌های فعال در کشورهای مختلف می‌باشد. این امر باعث قوی‌تر شدن مجموعه و گستردگی خدمات تخصصی به مشتریان عزیز شده است.

خوش نامی زرین ترابر در ایران و دیگر کشورها باعث اعتماد و راحتی مشتریان می‌شود. زرین ترابر حمل انواع بار را از کلیه شهرهای ایران و بصورت مستقیم انجام میدهد همیچنین توانسته با مسیرهای حمل متفاوت قیمت حمل و نقل بین المللی را به بشدت کاهش دهد.

 

سرویس باربری بین المللی زرین ترابر

زرین ترابر با داشتن انواع ماشین چادری، یخچالی، کفی، تیغه، سوختی و همینطور کاردی مجرب و کار آزموده حمل انواع کالا به اقصی نقاط مختلف جهان را عهده‌دار می‌شود.

  • خدمات حمل انواع محموله مانند اثاثیه منزل، مواد غذایی، پتروشیمی، کالای صنعتی، مواد سوختی، خودرو، انواع سنگ( کپ، اسلب) و… .
  • حمل بار به صورت فول تراک  و خرده‌بار.
  • خدمات حمل کالا به صورت صفر تا صد شامل بسته بندی در مبدا
  •  بارگیری در مبدا
  • امور گمرکی و مرزی مبدا و مقصد
  • تحویل به گیرنده و تخلیه در مقصد

این خدمات به صورت مجزا و در صورت درخواست مشتریان ارائه می‌شود.

“سال ها تجربه و سرمایه را در هم آمیختیم تا با کیفیت‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم”

فول تراک

در این نوع سرویس فضای داخلی ماشین به صورت کامل در اختیار صاحب کالا قرار خواهد گرفت.

خرده بار

ممکن است میزان محموله کمتر از گنجایش یک تراک باشد. در این زمان برای صرفه جویی در هزینه حمل دو یا سه محموله مشابه را با یک ماشین بارگیری می‌کنند. به این عمل، اصطلاحا گروپاژ می‌گویند. تجمیع خرده بار معمولا در انبارهای مرکزی ما صورت می‌گیرد. حمل و ارسال خرده بار به صورت دوره‌ای انجام می‌گردد.. و در هر دوره ارسال خرده بار حداکثر 3 محموله قابل بارگیری می‌باشد. این سرویس فقط برای محموله‌های مناسب با  ماشین‌های چادری ارائه می‌گردد.

دارای نماینده در کلیه گمرکات و مبادی کشور

کشورهای تحت پوشش

باربری به لهستان

باربری به لهستان
حمل بار لهستان

باربری به سوریه

باربری به سوریه
حمل بار به سوریه

باربری به قزاقستان

باربری به قزاقستان
حمل بار قزاقستان

باربری به پاکستان

باربری به پاکستان
حمل بار به پاکستان

فریت بار به روسیه

باربری به روسیه
حمل بار به روسیه

فریت بار به ترکیه

باربری به ترکیه
حمل بار به ترکیه

باربری به ارمنستان

باربری به ارمنستان
حمل بار به ارمنستان

باربری به آذربایجان

باربری به آذربایجان
حمل بار به آذربایجان

حمل بار به هرات

باربری به افغانستان
حمل بار به افغانستان

باربری به ازبکستان

باربری به ازبکستان
حمل بار به ازبکستان

باربری به قرقیزستان

باربری به قرقیزستان
حمل بار به قرقیزستان

باربری به تاجیکستان

باربری به تاجیکستان
حمل بار به تاجیکستان

جهت مشاور و گرفتن هزینه حمل جاده ای با ما تماس بگیرید.

مشاوران ما همیشه آنلاین هستند.

 09151060970 

حمل و نقل جاده ای

معایب و محاسن حمل جاده ای

سرعت ارسال حمل و نقل جاده ای در مقایسه با رویه های دیگر حمل مثل ریلی و دریایی بسیار بیشتر است. با وجود سرعت بالای حمل هوایی باز هم این شیوه حمل از لحاظ مالی بسیار مرغون به صرفه می باشد. این رویه حمل و نقل برای مواد غذایی و فاسد شدنی بسیار مناسب است. همینطور این رویه حمل به علت وجود راهسازی حتی در نقاط دور افتاده از قاره اوراسیا کارآمد است. وجود کنوانسیون‌های مختلف حمل جاده‌ای باعث ایجاد قوانین بین المللی در این رویه  شده که کار صاحب کالا را در هنگام بروز مشکل آسان کرده است.

جمل و نقل جاده ای با وجود محاسن زیاد خود باز هم گران است. و ظرفیت پایینی برای حمل بار خصوصا بارهای بزرگ دارد. شرکت زرین ترابر در این خصوص با توجه به مسیر حمل سعی میکند تا طرق دیگر حمل و نقل را برای مشتری فراهم سازد.